BORSA

Ziraat GYO kuruldu

Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları arasında yeni bir oyuncu daha katıldı. T.C. Ziraat Bankası’nın KAP’a gönderdiği açıklamaya göre, bağlı ortaklığı Ziraat GYO; 04 Kasım itibariyle faaliyetlerine başladı.

Ziraat Finans Grubu ailesine bir üye daha katıldı.  T.C. Ziraat Bankası;bağlı ortaklığı kapsamında kurulan ve 1,3 milyar TL ödenmiş sermayesi olan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın 01 Kasım 2016’ta İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü’ne tescilinin  ve 04 Kasım itibariyle de Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nde ilanının yayınlanarak resmi olarak kuruluş işlemlerinin tamamlandığı hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) açıklama gönderdi.

Sözkonusu açıklamada “Bankamız bağlı ortaklığı kapsamında kurulan Ziraat  Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi’nin 01.11.2016 tarihinde İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü’ne tescil ve 04.11.2016 tarihinde Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nde ilanı yapılarak kuruluş işlemi tamamlanmıştır.”  ifadelerine yer verildi.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top