GİRİŞİMCİ/KOBİ

Yurtdışı Kargo Gönderimi

Girişimcilik, sınır tanımıyor. İşte girişimci projelerinden bir tanesi daha: Numunemkolay.com Yurtışı kargo gönderimi konusunda alternatif ve güvenilir bir site

Haberra olarak girişimci projelerine destek vermek ve tanıtımlarını yapmak için artık daha fazla gayret göstereceğiz.
Bugünkü girişimci projesi önerimiz ise; yurtdışına kargo gönderme hizmeti veren bir web sitesi. Sadece kargo da değil; Numune, evrak ve daha birçok şeyi uygun fiyatlarla aklınıza gelebilecek tüm ülkelere gönderebiliyorsunuz.

Amerika’ya 2 günde teslimat

Abd kargo gönderimi sayfasında göreceğiniz üzere 20 Euro gibi uygun bir bedelle 1 kiloya kadar evraklarınızı 2 günde ABD’ye ulaştırabilirsiniz. Koli ve numune gibi alternatif gönderilerde fiyatlar elbette ki değişmekte fakat süre ve kargonuzu adresine teslim etme hızı hiç değişmemekte.

  • Abd
  • Almanya
  • Belçika gibi ülkeler dışında,
  • Afganistan
  • Burundi gibi birçok ülkeye kargo gönderimi yapabiliyorsunuz.

Numune gönderimi imkanı da var

Özellikle ticaret yapan ve ürünlerini yurtdışı müşterilerine göstermek için numune gönderimi yapmak zorunda olanlar için de alternatif ve uygun fiyatlı bir web sitesi; www.numunemkolay.com

Üretici firmalar, garantili ve uygun fiyatlı bir şekilde ürünlerinin numunelerini yurtdışına gönderebilirler. Hem de ticari faaliyetiniz soğumadan sadece 2-3 gün gibi kısa süreler içinde müşterinize numunenizi gönderebiliyorsunuz. Bu sayede iletişiminizin ticarete dönme hızı da ciddi şekilde artmakta.

Kolay kullanımı ve basit/kullanışlı tasarımıyla yurtdışı kargo gönderimi ihtiyaçlarınızda artık yeni bir alternatifiniz var. Değerlendirmenizi öneririz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top