BORSA

Verusa Fina Holding’in Enda Enerji’deki payını aldı

Verusa Holding, Fina Holding’in Enda Enerji’deki paylarını aldığını KAP açıklamasında duyurdu.

Verusa Holding, Hüsnü Özyeğin’in Fiba grubunun şirketi olan Fina Holding’in Enda Enerji’deki paylarını satınaldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) bildirdi.

Şirket tarafından KAP’a yapılan açıklamada; Fina Holding’in Enda Enerji’deki 21.896 adet (A) grubu nama yazılı ve 23.443.537 adet (B) grubu hamiline yazılı hisselerini satınalma konusunda anlaştıklarını ve sözleşmedeki ön koşullar ile EPDK izinleri alınınca pay devrinin gerçekleşeceğini belirtti. Bahse konu satınalma işlemiyle birlikte Verusa Holding’in Enda Enerji’deki payı yüzde 36,85’e yükselecek.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top