BORSA

Uyum Gıda yarın kottan çıkıyor

Makro Market’in satınaldığı Uyum Gıda hisseleri, Şirketin talebi üzerine 04 Kasım ( yarın ) itibariyle Borsa kotundan çıkarılıyor.

Uyum Gıda’nın Makro Market tarafından alınma ve diğer ortakların payını Makro Market’in almasıyla ilgili süreci biten Şirket; kottan yarın ( 04 Kasım ) itibariyle kendi isteğiyle Borsa kotundan çıkıyor. Diğer bir ifadeyle Uyum hisseleri Borsa’da bir daha işlem görmeyecek.

Borsa İstanbul tarafından yapılan Kamuyu Aydınlatma Platformu ( KAP ) özel durum açıklamasında;  26 Ekim tarihinden itibaren zaten  işlem sırası kapalı olan Uyum Gıda’nın Merkezi Kayıt Kuruluşu ( MKK )  sürecinin 03 Kasım 2016’da tamamlandığından, 04 Kasım itibariyle Borsa kotundan çıkarılacağı bilgisi yeraldı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top