SEKTÖREL HABERLER

Unico Sigorta Acenteleriyle Antalya’da Buluştu

“Unico Sizinle, Kazanın Bizimle” mottosuyla acenteleriyle Antalya’da bir araya gelen Unico Sigorta, geçtiğimiz yılın değerlendirmesini yaparken yeni projesi 2K Acente Merkezli Dijital Sigortacılık Platformu’nun da lansmanını yaptı.

Unico Sigorta yeni projelerini anlattı

Unico Sigorta, bu yıl acente toplantısını, 13 – 15 Mayıs 2016 tarihlerinde, Antalya’daki Adam & Eve Hotel’de 240 acentesinin katılımıyla gerçekleştirdi.

“Unico Sizinle, Kazanın Bizimle” teması üzerine gerçekleştirilen toplantıda, 2015 yılı değerlendirmesi yapılırken 2016 yılı ilk çeyrek sonuçları ve 2016 yılına ilişkin planlar ve hedefler açıklandı. Etkinlikte yıl boyunca yürüttükleri faaliyetlerde üretim ve karlılık alanında bölge bazındaki ilk 3 acentelerine plaket verildi. Acenteler, gala gecesinde Betül Demir’in şarkılarıyla keyifli dakikalar geçirdi.

Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, Unico Sigorta’nın marka değişim sürecinden bugüne kadar olan yenilikleri, elde edilen performansı ve gelecek döneme damga vuracak 2K Acente Merkezli Dijital Sigortacılık Platformu’nun detaylarını ilk kez acenteleri ile paylaştı.

????????????????????????????????????

Cenk Tabakoğlu:“ Yeni platformumuzun adı 2K; hem Kazandırıyor, hem de Kolaylaştırıyor”

Toplantıda acentelerine “Şirket olarak dijitalleşmeye bakışımız, ürünlerimizi internetten satmanın çok ötesinde iş süreçlerimiz ve stratejimizin önemli bir parçası olarak konumlamak” şeklinde seslenen Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu; “Bu vizyon ile üzerinde çalıştığımız dijitalleşme projelerimizi hayata geçirmeye başlıyoruz. İlk adım olarak, acente merkezli dijital sigortacılık platformu “2K; Kazandırır, Kolaylaştırır” projemizin lansmanını yapmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Acente toplantılarının hem acenteler ile fikir paylaşımında bulunmak hem de birlikte güzel vakit geçirerek iş stresinden bir parça uzaklaşmak için iyi bir fırsat olduğunu belirten Cenk Tabakoğlu, “2015 bizim için oldukça başarılı bir yıl oldu, özellikle Kasko’da sektör ortalamasının 5 katına yakın bir büyüme gerçekleştirdik. Biz acentelerimizle birlikte yoğun çalışırken aynı zamanda eğlenmeyi de bilen bir aileyiz. Acentelerimiz ile birarada iken 2017 yılında yapacağımız toplantıyı da birlikte planlayalım istedik ve bir anket yaptık. Acentelerimizin seçimi de Panama oldu, önümüzdeki yıl başarılı acentelerimiz ile birlikte Panama’ya gidiyoruz”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top