TÜSİAD terörü lanetledi

TÜSİAD, önceki gün  Atatürk Havalimanı’nda  36 kişinin hayatın kaybettiği ve 147 kişinin de yaralandığı terör saldırısına ilişkin olarak teröre lanet açıklaması yaptı.

TÜSİAD terörü lanetledi
TÜSİAD terörü lanetledi admin
Türk Sanayicileri ve İşadamaları Derneği (TÜSAİD) tarafından , önceki gün  Atatürk Havalimanı’nda 36 kişinin hayatını kaybettiği 147 kişininde yaralandığı  terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada “Terör bir kez daha cani bir eylem gerçekleştirdi, dün gece İstanbul Atatürk Havaalanı’nda masum insanlar bu alçak saldırıda yaşamlarını yitirdi. Bu hain terör saldırısını şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerinin ve yakınlarının acısını en derinden paylaşıyor, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm milletimizin başı sağ olsun” dedi. Hedef demokratik ve açık toplum düzeni TÜSİAD  açıklamasında ayrıca;  "Son dönemde üzülerek şahit olduğumuz tüm insanlık dışı saldırılar gibi, bu saldırı da, ülkemizin ve uluslararası toplumun huzurunu, demokratik ve açık toplum düzenini hedef almıştır. Ülkemizin doğrudan kalbine yöneltilmiş bu hain saldırı, terörle küresel ölçekte topyekûn mücadele ihtiyacının önemini ve aciliyetini bir kez daha ortaya çıkarmıştır. Bu çerçevede, terörün nereden geldiğinden ve yönteminden bağımsız olarak, terörle mücadelede ve teröre kaynaklık eden sorunların çözümünde bölgesel ve uluslararası çabaların ve işbirliğinin kararlı bir şekilde artmasını bekliyoruz. Şiddet ve teröre karşı toplumumuzun tüm kesimlerinin gösterdiği duyarlılık ve ortak irade, terörle mücadelede Türkiye’nin en büyük varlığı olmaya devam edecektir".  ifadelerine yer verdi.   (İHA)
Atatürk havalimanı terör saldırısı TÜSİAD TÜSİAD Başkanı TÜSİAD terör açıklaması TÜSİAD Yönetim Kurulu TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?