BORSA

Temel Kotil THY’den ayrılıyor

THY Genel Müdürü Temel KOTİL THY’den ayrılıyor. Şirketten KAP’a yapılan açıklamada Temel KOTİL’in yerine Bilal EKŞİ’nin atandığı bildirildi.

THY tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) gönderilen açıklamada;  Genel Müdürlük görevini yürüten Temel KOTİL’in 21 Ekim 2016 tarihi itibariyle emekli olması ve istifa etmesi nedeniyle Genel Müdürlük görevine Bilal EKŞİ’nin atandığı belirtildi.

Bilal EKŞİ, Genel Müdürlük göreviyle beraber; Temel KOTİL’in istifası ile boşalan  Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekilliği, İcra Komitesi Üyesi ve Başkan Vekilliği görevlerine de  atandı.  Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olan EKŞİ; Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top