BORSA

Tekfen İnşaat Aramco ile sözleşmeyi imzaladı

Tekfen Holding’in grubuna ait Tekfen İnşaat ile Aramco arasında 299,3 milyon dolara malolacak olan Yanbu-Cidde arası 20″ benzin ve 24″ jet yakıtı boru hattı projesinde nihai imzalar atıldı.

Tekfen Holding’in 31 Ağustos 2016 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan ( KAP ) niyet mektubunun imzalandığını  duyurmuş olduğu üzere; grup şirketlerinden Tekfen İnşaat’ın  Aramco ile Yanbu-Cidde arasında yapacağı boru hattı projesinin nihai sözleşmesi de imzalanmış.

Aramco ile Tekfen İnşaat’ın Yanbu-Cidde arasında 333 km uzunluğunda 20 ” benzin ve 24″ jet yakıtı boru hattı projesinin inşaatı toplamda 299.312.000 dolara mal olacak ve 47 ay sonunda teslim edilecek.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top