BORSA

SPK’dan Güney Menkul çalışanları hakkında suç duyurusu

Uzun bir aradan sonra SPK, sermaye piyasasına yönelik faaliyetlere ilişkin kestiği cezaları 07 Ekim Cuma günkü bülteninde yayınladı. Sözkonusu Bülten’de Güney Menkul Değerler’in Ereğli Şubesi çalışanlarından 4 personel hakkında “Yatırımcı hesaplarında yetkisiz sermaye piyasası ve nakit işlemlerin yapılması” suçu nedeniyle SPK nu eski mevzuatı  47-1/A-5 ve 6362 sayılı SPKn’nun 110/1-a maddeleriçerçevesinde suç duyurusunda bulunulmasına karar verdi.

SPK’nın haklarında suç duyurusunda bulunacağı Güney Menkul Değerler Ereğli Şubesi çalışanlarının isimleri ise; Rifat OĞUZ, Münevver SOYDAŞ, Seher RONA ve Hasan ÜNGÖR.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top