DÜNYA

S&P not indirdi

Küresel Kredi Derecelendirme Kuruluşu S&P; Avustralya’nın kredi notu görünümünü ” Durağan” dan ” Negatif” e çekti, kredi notunu değiştirmedi.

WSJ / Ünlü Kredi Derecelendirme Kuruluşu Standard & Poor’s, Avustralya’nın kredi notu görünümünü “Durağan” dan “Negatif” e çekerken, AAA olan notunu ise değiştirmedi. the country’s path back to budget surpluses is in danger.

S&P, bu kararı alırken ülkenin mali durumunun; yüksel dışsal borçluluğuyla birlikte ; eğer telafi edici önlem alınmazsa uzun sürdürülebilir olmadığını belirten bir açıklama yaptı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top