Şok Aktüel Kumtel Tam Boy Fırın Ürün İncelemesi

Şok Aktüel 11 Temmuz 2018 kataloğu Bu hafta yine tüketicilerin büyük beğenisini toplayacağı benziyor. Dolu dolu Bir indirim kampanyası ile gelen Kataloğun içerisinde en dikkat çeken ürün ise Kumtel tam boy fırın. Her zaman cazip fiyat garantisiyle kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Şok markette bu hafta da size kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş yapma imkanı bekliyor. Ekonomi Dostu ünlü marketler zincirine Bu hafta gelecek olan bu ürünü merak edenler için bizde kısa bir araştırma yaptık. Şok Aktüel içerisinde yer alan Kumtel tam boy fırın özellikleri ve fiyatı haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Şok Aktüel Kumtel Tam Boy Fırın Ürün İncelemesi
Şok Aktüel Kumtel Tam Boy Fırın Ürün İncelemesi melek eren

Bu hafta Şok aktüel kataloğu ile çok markete gelecek ürünleri merak ediyor musunuz? Şok 11 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu tüketicilerle paylaşıldı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da dolu dolu bir katalog sizleri bekliyor olacak.  Tabii ki bu katalog içerisinde göze çarpan özel indirim fırsatları da var.  Bunlardan biri de Şok Market tarafından dönem dönem kampanyaya giren Kumtel tam boy fırın oluyor. Şok aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta markete ulaşacak olan ürünün detaylarını merak edenler haberimizin devamını dikkatli bir şekilde okuyabilirler. Yeni Şok aktüel ürünler kataloğu içerisinde işinize çok yarayacak Bu ürünün özellikleri ve fiyatı haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Şok Aktüel 11 Temmuz 2018 kataloğu Bu hafta yine tüketicilerin büyük beğenisini toplayacağı benziyor. Dolu dolu Bir indirim kampanyası ile gelen Kataloğun içerisinde en dikkat çeken ürün ise Kumtel tam boy fırın. Her zaman cazip fiyat garantisiyle kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Şok markette bu hafta da size kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş yapma imkanı bekliyor.  Ekonomi Dostu ünlü marketler zincirine Bu hafta gelecek olan bu ürünü merak edenler için bizde kısa bir araştırma yaptık. Şok Aktüel içerisinde yer alan Kumtel tam boy fırın özellikleri ve fiyatı haberimizin devamında sizleri bekliyor.

ŞOK AKTÜEL KUMTEL FIRIN ÖZELLİKLERİ
Şok Aktüel 11 Temmuz 2018
kataloğu içerisinde bu hafta sizleri bekleyen Kumtel tam boy fırın fiyatı 699 TL olarak belirlenmiş. İsterseniz kredi kartına 6 taksitle vade farkı ödeyerek de bu ürünü satın alabilirsiniz. Kumtel fırının taksitli fiyatı ise 116,50 X 6 olarak sizlere sunuluyor. Şok Aktüel ile bu hafta markete ulaşacak olan kum Tayfa tam boy fırın özellikleri ise şu şekilde;
2 yıl Garanti
4 gözlü ocak
2000 Watt
Emniyet kilidi
57 LT iç hacim
Çift ön cam

Şok 11 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek olan bu fırının stoklarla sınırlı olduğunu unutmayın Ve siz de elinizi çabuk tutun.

 

Şok 11 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu Şok Aktüel 11 Temmuz 2018 Şok Aktüel Kumtel tam boy fırın Şok market aktüel ürünler Bu hafta Şok aktüel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?