GİRİŞİMCİ/KOBİ

Promosyon ürünleri sektörünün yenilikçi firması

Ekonominin olmazsa olmazı şirketlerin, satış grafiğine olumlu katkıda bulunduğu tartışılmaz olan promosyon ürünleri, kurumsal firmaların tüketiciye ulaşmak için reklâm amacıyla kullandığı yöntemlerin başında geliyor.

Perakende sektöründe irili ufaklı pekçok şirket;  tv, radyo, gazete gibi reklâm kanallarından ziyade; tüketiciye somut olarak ulaşıp da çeşitli kampanya, hediye ve promosyon ürünleri ile marka tanıtımı yaparak müşteriyi kendine devamlı olarak bağlamak ve marka sadakati oluşturmak için çabalıyor.

Özellikle kriz dönemlerinde, krizi fırsat olarak görebilen şirketlerin reklâm ve pazarlamaya ağırlık verdiği bilinen bir gerçektir. İşte bu dönemlerde tüketici talebinin  her zaman kullandığı marka değil de fiyatı daha uygun ikâme ürünlere hızla kaydığı gözlenir. Tüketici talebini ekonomik krizde dahi belli bir seviyede tutarak, marka sadakati sağlamak, ya da sektöre yeni giren bir firma olarak pastadan pay almak için cazip kampanyalar yapıp , hediyeler ve promosyon ürünleri tüketiciye sunmak hem sık başvurulan hem de çok akıllıca bir yöntemdir.

Öne Çıkan Promosyon Ürünleri: Usb Bellek ve Power bank

Promosyon ürünleri alanında uzmanlaşmış ve her şeyiyle konusuna hakim bir şirketle çalışmak da şirket olarak hem iş yükünüzü hem de reklâma harcadığınız giderleri azaltacaktır.  Sektörde bu işi yapan birçok firma olmasına rağmen, aralarından hem müşteri memnuniyeti hem de ürün çeşitliliği konusunda sıyrılabilmiş birkaç firma bulunmakta. Bunlardan biri de Mislina Promosyon.. Merkezi Pendik’te bulunan ve ana faaliyet alanının reklam hizmetleri ve promosyon ürünleri olduğu Mislina Promosyon; özellikle  firmaların kendilerine özel logo baskısı ile tanıtımlarını yapabilecekleri özelleştirilebilir ürünler konusunda uzmanlaşmış bir firma. En öne çıkan ürünleri arasında ise; Usb Bellek ve power bank bulunmakta.

Şirketin internet sitesine girip de referans kısmına bakmanız, şirket hakkında bilgi sahibi olmanız için yeterli… Zira, TOKİ, Genelkurmay Başkanlığı gibi kamu kuruluşlarından, Doğa Koleji gibi eğitim kurumundan tutun da Astaş Alüminyum, Big Chefs, Pegasus,  Tesco Kipa gibi birbirinden farklı pek çok sektörden müşterileri bulunmakta… Bu kadar farklı sektörlerdeki birçok firmaya hizmet veriyor olması, müşteri ihtiyacına göre “müşteriye özel” çözüm önerileri sunmasından kaynaklandığı ve böylelikle Mislina Promosyon’un vizyon olarak sektörde yerini sağlamlaştırmayı hedeflemiş olduğunun  bunu da teknolojik gelişmeleri yakından takip edip,  müşteri memnuniyetini göz önüne alarak işini yaptığının bir kanıtı olarak görmek gerekir.

Firmanın web sitesine bu adresten ulaşıp daha fazla bilgi alabilirsiniz: www.mislinapromosyon.com

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top