ORGE hisselerinde likidite sağlanacak

ORGE Enerji Elektrik Taahhüt ve Tic. A.Ş. hisselerinde yaşanan sert hareketlerin sebebiyle ilgili yaptığı haberler nedeni ile ORGE Enerji tarafından hakkında yasal işlem başlatılan ve hatta ilgili haberlere mahkemece erişim yasağı bulunan borsagundem isimli site ile ORGE arasında yine restleşmeler başladı. 

ORGE hisselerinde likidite sağlanacak
ORGE hisselerinde likidite sağlanacak admin
Brüt takas 07 Mart'ta bitiyor Borsagundem isimli internet sitesinde yeralan ve dün çıkan haberde kısaca; SPK tarafından brüt takas sistemine tabi tutulan hissede sözkonusu brüt takasın süresinin 07 Mart'ta dolacağı, bundan dolayı da hissede manipulator ve patronun işlem yapacağı iddia edilmişti. ORGE Enerji  dün yayınlanan habere ilişkin olarak yaptığı KAP açıklamasında, yasal yollara başvuracağını belirterek; daha önce de bu konuda haber yapan internet sitesinin diğer haberlerine mahkemece erişim yasağı konulduğundan bahsetmiş. Şirket yöneticisi ve ortaklarından kaynaklanmayan ve ORGE Enerji'nin bilgisi dışında bir kısım hukuka aykırılıkların oluşmuş olduğunu ve failleri hakkında gerekli tedbirlerin kamu otoritelerince alındığını söylemiş. Borsagundem'in haberinde geçen manipulator isimlerle Şirketin ve yöneticilerinin hiçbir şekilde ortak bir paydası bulunmadığını bellirten ORGE; bu yönde yapılan haberlere hiçbir şekilde itimat edilmemesini istemiş. Bizim Menkul ile likidite sağlayıcılık anlaşması Ayrıca, ORGE'nin mali performansını destekleyecek şekilde ve Borsa İstanbul'u etkileyecek temel performans kriterleri çerçevesinde sağlıklı bir arz ve talebin optimal noktada kesişerek ortaya çıkardığı fiyat ve fiyatın istikrarından yana olduklarını belirten Şirket; ORGE hisselerinde sağlıklı likidite koşullarının oluşmasına destek amacıyla Bizim Menkul Değerler A.Ş. ile likidite sağlayıcılık konusunda danışmanlık alacağını ifade etmiş.    
ORGE Bizim Menkul Orge borsagundem ORGE borsagundem dava ORGE Brüt takas Orge Enerji ORGE likidite sağlayıcılık SPK ORGE Brüt takas
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?