BORSA

Oger, TTKOM hisselerini satıyor

Oger Telecom, TTKOM halka arzından sonra edindiği ve borsa işlem görür statüdeki 27 milyon lot TTKOM hissesinin satışına bugün ( 01 Aralık 2016 ) başladığını belirtti.

Türk Telekom’dan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) gönderilen açıklamaya göre; Oger Telecom;  Türk Telekom hisselerinde 27.117.957 adet satış işlemlerine bugün 01 Aralık itibariyle başlamış.

Oger Telecom; sözkonusu hisselerin satışından sonra Türk Telekom’daki payının yüzde 0’a düşeceğini açıkladı. Şirket ayrıca, 27 milyon lotluk hisselerin TTKOM halka arzını takip eden 15 Mayıs – 13 Haziran 2008 tarihlerinde edindiğini ve borsada işlem görür nitelikte olduklarını belirtti.

Oger Telecom; Ojer Telekomünikasyon A.Ş.’nin Türk Telekom’daki yüzde 55’lik payıyla ilgili herhangi bir satışın sözkonusu olmadığını da vurguladı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top