BORSA

Oger Telecom TTKOM hisselerini sattı

Oger Telecom, Türk Telekom sermayesindeki yüzde 0,77’ye tekabül eden 27 milyon adetlik TTKOM hisse satışını 5,28 TL fiyatla gerçekleştirdiğini açıkladı.

Oger Telecom, dün KAP açıklamasında bildirmiş olduğu 27 milyon adetlik Türk Telekom ( TTKOM ) hisse satışını gerçekleştirdiği Kamuyu Aydınlatma Platformu’na  bildirdi.

Oger Telecom, 2008 yılındaki Türk Telekom halka arzından sonra almış olduğu ve Borsa’da işlem görür nitelikteki TTKOM hisselerini 5,28 TL fiyattan satarak 143.180.192 TL gelir elde ettiğini açıkladı. Sözkonusu 27.117.597 adet hissenin sermayedeki payının yüzde 0,77 olduğunu belirten Şirket, satıştan sonra Türk Telekom’da Oger Telecom olarak paylarının kalmadığını ancak Ojer Telekomünikasyon A.Ş.’nin yüzde 55’lik payının durumunda bir değişiklik olmadığını da hatırlattı.

Konuyla ilgili önceki haberimiz için lütfen tıklayınız.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top