BORSA

Netaş’tan ihale açıklaması

Netaş Telekom, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) gönderdiği açıklamada; Cezayir’de 51,4 milyon dolarlık  ihale kazandığını  bildirdi.

Netaş Telekom’un KAP’a gönderdiği açıklamaya göre; Şirket Cezayir’de Sonatrach isimli firmanın ” Yazılım ve donanım COE Faz III çözümünün dizaynı ve uygulaması” konusunda açtığı yaklaşık 51,4 milyon USD’lik ihaleyi kazanmış.

Netaş’ın brüt satış hasılatının yüzde 72’sine tekabül ediyor

51.358.587,39 USD  tutarında olan ihale bedeli Netaş’ın 31 Mart 2016 tarihli hesap dönemini içeren gelir tablosundaki brüt satış hasılatında oranı ise yüzde 72 .

Sözkonusu ihalenin ilk aşaması olan teknik değerlendirmeye 5 firma katılıp 3’ü başarılı olmuş ve finansal teklif aşamasına geçilmiş.  Hem teknik hem de finansal anlamda en iyi teklifi Netaş’ın verdiği belirtilen açıklamada, 11 Temmuz itibariyle sözleşme müzakeresine davet edildiği ve imzalandıktan sonraki 2 yıl içinde projenin bitirileceğinden  bahsedilmiş.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top