GÜNDEM

Mobilya Şirketi Alfemo’ya Kayyum Atandı

Fetö terör örgütü operasyonları aralıksız devam ediyor. Darbe’nin ekonomik ayağı da kayyum atamaları ile çökertiliyor. Kayyum atanan son şirket ise ünlü mobilya markası: Alfemo

Alfemo

Darbe kalkışması sonrasında yapılan operasyonlar hız kesmeden devam etmekte. Son olarak kayyum atanan şirket ise ünlü mobilya markası Alfemo…

Alfemo’ya Kayyum Atandı

İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan şirket merkezine Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması soruşturması kapsamında, örgüte himmet adı altında kaynak sağladığı ve para kazandırdığı gerekçesiyle kayyum atandı.

İzmir cumhuriyet savcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında İzmir Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, şirketin Torbalı’da bulunan merkezinde geçtiğimiz günlerde incelemelerde bulundular. Yapılan incelemeler sırasında muhasebe defteri arasında 1 dolarlık banknot bulunması sebebiyle muhasebe müdürü göz altına alındığı bilgisi alındı. Dosyalarda yapılan incelemeler sonrası mobilya şirketi Alfemo’ya, 674 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin (KHK) 13. ve 19. maddeleri ve CMK’nın 133. maddesi uyarınca Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından kayyum atandı. Haklarında yakalama kararı bulunan Alfemo’nun sahibi Ramazan Davulcuoğlu ile kardeşleri Durmuş Ali, Mesut ve Şaban Davulcuoğlu’nu arama çalışmaları devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top