Metro Gross Market Temmuz Ayı Aktüel Ürünler Kataloğu

Metro Gross Market Temmuz Ayı Aktüel Ürünler Kataloğu

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte Metro Gross markette birçok üründe indirime gitti. 1- 30 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan Metro Temmuz ayı aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bu ay özellikle yazlık ürünlerde ve güneş bakım ürünlerinde oldukça cazip fiyatları Bu katalog içerisinde bulabileceksiniz. Metro aktüel kataloğu indirimleri 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Bu ay Metro Gross Market zincirinden yapabileceğiniz alışverişler ekonomisine büyük katkı sağlayacak.

GÜNDEM - 2018-07-09 22:49:30

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte Metro Gross markette birçok üründe indirime gitti. 1- 30 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan Metro Temmuz ayı aktüel ürünler kataloğu yayınlandı.  Bu ay özellikle yazlık ürünlerde ve güneş bakım ürünlerinde oldukça cazip fiyatları Bu katalog içerisinde bulabileceksiniz. Metro aktüel kataloğu indirimleri 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Bu ay Metro Gross Market zincirinden yapabileceğiniz alışverişler ekonomisine büyük katkı sağlayacak.

Türkiye genelinde bulunan çok sayıda şubesi ile müşterilerine kaliteli ve hesaplı alışveriş imkanı sağlayan Metro Gross Market yeni aktüel ürünler kataloğu ile de tüketicilerin memnun etmeye devam ediyor. Özellikle Metro marketin Gıda ve içecek ürünlerindeki indirimleri tüketicilerin büyük beğenisini kazanıyor.  Metro Temmuz aktüel ürünler kataloğu içerisinde her bütçeye uygun kampanya ve fırsat ürünleri yer alıyor. 1 - 30 Temmuz tarihleri arasında Metro marketleri uğrayarak sizde aile bütçenize katkı sağlayacak alışverişler yapabilirsiniz. Metro Markete bu ay gelecek olan indirimli ürünleri bizde sizler için inceledik ve Kataloğun görsellerini haberimize ekledik.

METRO MARKET TEMMUZ 2018 AKTÜEL İNDİRİMLERİ

Metro Market Temmuz ayı aktüel ürünler kataloğu başta da belirttiğimiz gibi 1 Temmuz ve 30 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak.  Metro marketlerde bu ay özellikle gıda ürünlerinde büyük indirimler sizleri bekliyor. Tabii ki sadece gıda değil aynı zamanda Kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri,  bahçe mobilyaları ve daha birçok üründe de uygun fiyatlara Metro aktüel ürünler kataloğu ile ulaşabilirsiniz. Bu ay yayınlanan Metro aktüel indirimler kataloğu görsellerini haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER