BORSA

Karakaş Atlantis’ten açıklama geldi

Hazine Müsteşarlığı tarafından Kıymetli Madenler Aracı Kurumu Üyeliği faaliyet izni iptal edildiği gerekçesiyle BIST’de de faaliyetlerinin iptal edildiği yönünde Borsa İstanbul duyurusu hakkında Karakaş Atlantis’ten KAP’a açıklama geldi.

Borsa İstanbul tarafından Hazine Müsteşarlığı yazısına istinaden faaliyetlerinin durdurulduğu ve Borsa’da da faaliyetlerinin durdurulduğu 21 Ekim Cuma günü KAP’a bildirilen Karakaş Atlantis’ten, konuyla ilgili açıklama geldi.

Karakaş Atlantis; Borsa İstanbul’un duyurusuna istinaden yaptığı açıklamada; Şirketin Kıymetli Madenler Aracı Kurumu üyeliğinin devam ettiğini ve hisselerinin de Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasası Yakın İzleme Pazarı’nda işlem görmeye devam ettiğini belirtti.

Ayrıca yazıda belirtilen faaliyet izninin Şirketin ticari faaliyetlerine herhangi bir etkisinin olmayacağını KAP açıklamasına ekleyen Karakaş Atlantis, Kıymetli Madenler Aracı Kurumu üyeliği ile ilgili faaliyet izinlerinin iptaline ilişkin karar hakkında hukuki süreçleri başlatacağını da duyurdu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top