BORSA

İş GYO ile TSKB GYO birleşiyor

TSKB GYO ile İş GYO birleşme görüşmelerine başladıklarını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) açıklama göndererek bildirdiler.

Borsa İstanbul’da işlem görmekte olan İş GYO ve TSKB GYO ‘dan gelen açıklamaya göre iki şirket mevcut kira gelirlerini artırmak ve portföylerini çeşitlendirmek çerçevesinde yatırım stratejileri doğrultusunda ve doğacak sinerjiyi de düşünerek; birleşme görüşmelerine başlamaya karar verdiler.

Ayrıca, İş GYO ile TSGYO birleşme süreciyle ilgili değerleme ve danışmanlık hizmetleri alacakları firmaları seçmek için Genel Müdürlüklerini yetkilendirdiler.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top