GİRİŞİMCİ/KOBİ

İnternetten Alışveriş İçin: markalardan.com

E-ticaret portalları arasında kapsamlı ve güvenilir olarak nitelendirilen markalardan.com adresi, binlerce ürünü müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Günümüzde gelişen teknoloji, insanların her türlü bilgiye ve hizmete çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. İnternet de bu hızın ana kaynağını oluşturmaktadır. İnsanlar, internet üzerinden ihtiyaç duydukları birçok bilgi ve hizmete kısa sürede ulaşmakta böylece daha hızlı bir yaşam elde etmektedirler. Özellikle 90’lı yıllardan sonra ülkemizde internetin ve kullanımının gelişimi, ticari çalışmaların da bu ortamdan yürütülmesine ön ayak olmuştur. Böylece elektronik ticaret olarak adlandırılan bu faaliyetler, birçok firmanın ve alıcının çok daha kolay bir alışveriş ile karşılaşmasını sağlamıştır. İnternet ortamından satışa çıkarılan ürünler, çok daha büyük kitlelere kısa sürede ulaşabilmekte ve satıcılar için büyük kolaylıklar oluşturmaktadır. Bu kolaylıkların başında da düşük maliyet gelir. Aynı şekilde internetten ürün satın almak isteyenler de çok daha düşük fiyatlı ürünlerle karşılaşırlar. Bunun yanında oturdukları yerden alışveriş yapma fikri herkese cazip gelmiştir. Böylece giderek gelişen bir satış portalı oluşmakta, bu satıcıların arasına ise giderek daha kaliteli ve daha kapsamlı platformlar katılmaktadır.

Özellikle farklı markalar ve kategorilerdeki ürünlerin tek bir adreste toplanması, insanlar açısından büyük kolaylık oluşturur. Yalnızca giyim veya yalnızca teknoloji üzerine kurulmuş sitelerden ziyade; beyaz eşya, elektronik aletler, ev tekstili hatta mobilyaların bir arada satışa çıkarıldığı siteler, insanlar için kolaylık oluşturur. Evi için alışveriş yapmak isteyenler aynı site üzerinden her markanın çok daha uygun fiyatlı ürünlerine ulaşabilir ve kısa sürede alıverişini tamamlayabilir. Günümüzde yeni evlenen çiftlerin dahi ev alışverişi, internet üzerinden yapılmaktadır. Böylece saatlerce farklı mağazalarda gezmek gerekmez. Bu avantajlar insanları giderek internete yöneltmiştir. Bu yönelim beraberinde farklı satıcıların da ortaya çıkmasını sağlamıştır. E-ticaret, oldukça uğraş isteyen ve güven duygusu üzerine kurulması gereken bir sistemdir. Bu nedenle insanların güven duygularının oluşması için ödeme seçenekleri, taksitlendirme ve kargolama işlemleri, fiyatları ve çeşitleri özenle düzenlenmelidir. Profesyonel olarak e-ticaret alanında satış yapan firmalar, binlerce hatta milyonlarca insana aynı anda hizmet verebilmelidir. Özellikle alıcılara çeşitli kampanyalar sunan, uygun fiyatlı alışveriş imkanı veren, kişisel bilgilerini gizli tutan ve ödeme alanında üst düzey güvenlik sağlayan siteler, her zaman bir adım önde yer almaktadır. Günümüzde bu alanda hizmet veren birçok farklı firma olsa da bunlardan parlayan yıldız olarak adlandırılan markalardan.com adresidir.

markalardan.com Hakkında Bilmedikleriniz

2012 yılından beri e-ticaret alanında profesyonel olarak hizmet veren markalardan.com, en kaliteli markaları en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı başarmaktadır. Ayrıca hızlı gönderim sağlamayı ve müşteri güvenliğini de ön planda tutan site yönetimi, müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Bu sitenin arkasında ise yılların deneyimine sahip büyük bir şirket bulunmaktadır. 1972 yılından beri mağazacılık, yapı sektörü ve üretim alanında faaliyet gösteren Gültekinler Grup Şirketleri, markalardan.com adresi ile binlerce ürünü kendi depolarından müşterilerine ulaştırmaktadır.

Bu Sitede Neler Bulabilirsiniz?

markalardan.com adresi bünyesinde pek çok farklı kategoriden farklı markalara sahip binlerce ürünü bulmak mümkündür. Ana kategorileri arasında bilgisayar, beyaz eşya, elektronik, elektrikli ev aletleri, mutfak gereçleri, ev aletleri, telefon, sağlık ve spor malzemeleri, dekoratif aksesuarlar, mobilya ve halı, ev tekstili, oto ses görüntü sistemleri, yapı market malzemeleri ve daha pek çok ürün bulunmaktadır. Bu kategoriler arasında farklı fiyatlara sahip binlerce ürünü barındıran firma, 100 TL üzerine ücretsiz kargo imkanı sağlarken, özel fırsat paketleri ile de birçok ürünün çok daha ucuza satın alınmasına vesile olmaktadır. Siz de her türlü ihtiyacınız için bu siteyi ziyaret edebilir, kolay, hızlı ve güvenilir alışveriş sağlayabilirsiniz.

Siteye ulaşmak için https://www.markalardan.com adresine tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top