BORSA

İndeks Bilgisayar yeniden yapılandı

İndeks Bilgisayar; verimliliği arttırmak ve iş ortaklarına daha hızlı hizmet sunmak adına; yeniden yapılanma kararı aldı.

İndeks Bilgisayar, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ), Şirketin yeniden yapılandırma giderek, teknoloji dağıtımında öncülüğünü katma değerli çözüm ve ürünlere odaklanarak sağlamlaştırma hedefinde olduklarını açıkladı.  Sözkonusu kararla birlikte;  01 Kasım 2016’dan itibaren Şirket bünyesinde olan IBM, Hewlett Packard Enterprise , Lenovo System x ve Fujitsu distribütörlük sözleşmeleri, üreticiler ile anlaşma sağlanarak İndeks’in yüzde 100 bağlı ortaklığı olan Artım Bilişim Çözüm ve Dağıtım A.Ş.’ye devrediliyor.

Distribütörlüklerin devriyle birlikte; yönetim kademesinde de değişiklik yapılmış. Bu anlamda; Artım Bilişim Genel Müdürü olan Suat Sümer, Yurtdışı Operasyonlardan Sorumlu Artım Bilişim İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirilirken; İndeks Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Erhan Doğan da Artım Bilişim’e Genel Müdür olmuş.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top