BANKALAR

İlhami Koç’a yeni görev

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Başkanı ve T. İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı olan İlhami Koç; 14 Kasım 2016’dan itibaren Anadolu Sigorta Genel Müdürü olarak atandı.

Anadolu Sigorta tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) yapılan açıklamaya göre; Şirket Genel Müdürü Musa Ülken’in 31 Ekim 2016 tarihi itibariyle emekli olarak görevinden ayrılması üzerine yeni Genel Müdür İlhami Koç oldu.

Koç, bu minvalde T. İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığı makamından istifa ederek; 14 Kasım itibariyle Anadolu Sigorta’da Genel Müdür olarak görevine başlayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top