Günün önemli şirket haberleri

27 Mayıs Günün önemli şirket haberleri, halka açık şirketlerin Perşembe günü seans kapanışından itibaren Kamuyu Aydınlatma Platformu'na ( KAP ) yapmış oldukları açıklamalar içinden sizin için seçtiğimiz önemli bildirimleri içermektedir.

Günün önemli şirket haberleri
Günün önemli şirket haberleri admin
ANACM ve TRKCM: Anadolu Cam ve Trakya Cam , 30 Mayıs Pazartesi günü ve takip eden günler içerisinde Soda San. A.Ş.'deki paylarını Borsa İstanbul Toptan Satışlar Pazarı'nda satacakmış.  Şirket bu konuyla ilgili olarak İş Yatırım'ı görevlendirmiş. HDFGS: Hedef Girişim Sermayesi Yat.Ort.;  Ereğli Tekstil 'in 15 milyon TL tutarındaki borçlanma aracı itfa olduğundan, Ereğli Tekstil tarafından 26 Mayıs'ta ihraç edilen 179 gün vadeli bonosuna 13,5 milyon TL tutarında girişim yatırımı yapmış.   NUGYO: Nurol GYO;   Emlak Konut'un  "Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesine katıldığını ve ihaleye 13 teklif gelmiş olduğunu bildirdi. Nurol GYO kapalı zarf usulü teklif verilen ihaleye 15 milyon TL tutarında teklif verdiğini açıklamış ve ihalede açık arttırma şeklinde yapılacak 2. oturumun tarih ve saati konusunda açıklama beklendiğini söylemiş. VERTU: VerusaTurk Girişim Sermayesi Yat. Ort.; yüzde 39 oranında iştiraki olan Kafein Yazılım Hizmetleri A.Ş.'yi halka açmak için esas sözleşmesi'nde SPKna uygun değişiklikler yapmış ve SPK'ya başvurmuş. VerusaTurk ayrıca, halka arza aracılık konusunda, yetkili bir aracı kurumla Halka Arza Aracılık ve Yüklenim Sözleşmesi imzalamış. VIAGO: Via Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de halka arz eden ortakların (Coşkun Bayraktar, Ali Bayraktar ve Mehmet Bayraktar) fiyat istikrarını temin etmek amacıyla halka arz fiyatı olan 13,60 TL'den destekleme alımları 26 Mayıs günü de devam etmiş.  Sözkonusu ortaklar 8.024 adet VIAGO pay alımı yapmışlar.  
Ereğli Tekstil Hedef Girişim Kafein Yazılım halka arz Soda Sanayi hisse satışı Soda Sanayii A.Ş. VerusaTurk VerusaTurk Kafein halka arz Via GYO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?