BORSA

Galatasaray’a CAS darbesi

Galatasaray’ın UEFA break-even kuralını ihlâl ettiği için verilen 1 yıl UEFA’dan men cezasını temyize götürmüştü ancak mahkemeden red kararı çıktı.

Galatasaray, UEFA Finansal Kontrol Kurulu ( CFCB) Yargı Komisyonu’nun 02 Mart 2016 tarihinde kendisine tebliğ edilen kararı için Spor Tahkim Mahkemesi ( Court of Arbitration for Sport= CAS ) nezdinde açtığı davada duruşmanın 16 Haziran tarihinde yapılmış olduğunu; ancak sonucunun kendisine bildirildiğinde yatırımcılar ile paylaşacağını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) gönderdiği açıklama ile belirtmişti.

Sözkonusu CAS’ın vermiş olduğu karar 23 Haziran ( dün ) itibariyle Galatasaray’a bildirilmiş ve başvurusunun reddedildiği söylenerek, UEFA CFCB Yargı Komisyonu’nun verdiği karar onanmış.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top