MANŞET

Emeklilere Ödenecek Promosyonda Yeni Gelişme Promosyonlar Artabilir

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalar yaptı. Emeklilere ödenecek promosyonlar konusunda 16 banka ve PTT ile anlaşma sağlandığını belirten Müezzinoğlu, emeklilere bir de müjde verdi. Müezzinoğlu’nun açıklamalarına göre bankalar emeklilere bonus verme konusunda da çalışmalar yapıyor. Yani bankaların emeklilere ödeyeceği promosyonlarda artış olabilir.

Katıldığı bir televizyon programında gündeme dair soruları yanıtlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, son günlerin en çok merak edilen konusu emekliye promosyon ödemeleri hakkında önemli açıklamalar yaptı. PTT ve 16 banka ile anlaşma sağlandığını belirten Müezzinoğlu, promosyon konusunun rekabete açık olduğunu, bazı bankaların emeklilere promosyon konusunda bonus çalışmaları içinde olduklarını söyledi. Bankaların belirlenen rakamların üzerinde bonus verebileceğini belirten Müezzinoğlu, promosyonlar için tarihi de verdi. Peki emeklilere promosyon ödemeleri ne zaman yapılacak?

EMEKLİLERE PROMOSYON ÖDEMELERİNE NE ZAMAN BAŞLANACAK?

Milyonlarca emeklinin en çok merak ettiği konulardan biri olan emekliye promosyon ödemelerinin ne zaman yapılacağı sorusuna da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yanıt verdi. Müezzinoğlu katıldığı televizyon programında promosyon ödemelerine Mart ayında başlanacağını, Nisan ve Mayıs aylarında da devam edileceğini belirtti.

BANKALAR BONUS VERMEYİ PLANLIYOR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yaptığı açıklamalarda emeklilere bir de müjde verdi. Bankaların emekliler için promosyon vermeyi de planladığını belirten Müezzinoğlu, ek bonus vermek için çalışmalara başlayan bankalar olduğunu, bunlardan kendilerinin de mutluluk duyduğunu söyledi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top