BORSA

Doğusan Boru’da nihai pazarlık bugün!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan KAP’a gönderilen açıklamada; Doğusan Boru’da kamunun sahip olduğu hisselerin satışı için nihai pazarlık görüşmesi bugün yapılacak.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ( ÖİB ) tarafından daha önce de ihaleye çıkarılan Doğusan Boru’daki kamu hisselerinin Blok Satış Yöntemi ve Pazarlık Usulü ile özelleştirilmesi sürecine teklif gelmemişti.

Ancak ÖİB Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) gönderdiği açıklamada; Özelleştirme İdaresi’nin elinde bulunan Doğusan Boru’nun yüzde 56,09’luk hissesine dair 11 Mayıs 2016’da çıkılan ihalede son teklif verme tarihi olan 16 Haziran günü itibariyle 2 adet teklifin alındığını söylemiş.

Doğusan Boru’daki kamu hisselerinin Blok Satış Yöntemi ve Pazarlık Usulü ile özelleştirilmesi kapsamında; nihai pazarlık için görüşme 22 Haziran Çarşamba ( bugün ) saat:17:45’te gerçekleştirilecek.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top