BORSA

Doğtaş Kelebek Mobilya’dan örnek davranış

Doğtaş Kelebek Mobilya, sosyal sorumluluk örneği sergileyerek, Kayseri’deki hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehit askerlerin ailelelerine bağış yapacağını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) bildirdi.

Doğtaş Kelebek Mobilya tarafından KAP ‘a bildirilen özel durum açıklamasında, Kayseri’de yaşanan ve çarşı iznine çıkmış askerleri hedef alan hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehit ailelerine bağış yapacağını açıkladı.

 

Şirket’in KAP açıklaması şu şekilde:

“Şirketimiz tarafından Kayseri’de yaşanan hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehit askerlerin ailelerine destek olmak amacıyla sosyal sorumluluk kapsamında bağış yapılmasına karar verilmiştir.”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top