BORSA

Doğan Holding’ten operasyon açıklaması

Doğan Holding, Baş Hukuk Müşaviri Erem Turgut YÜCEL ve eski CEO’su Yahya ÜZDİYEN’in FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alınmasına ilişkin açıklama gönderdi.

Doğan Holding, medyada yeralan ve Holding’de FETÖ operasyonu kapsamında incelemeler olduğuna yönelik ve 2 yönetisinin gözaltına alındığına ilişkin haberler hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) açıklama gönderdi.

Şirket’ten gelen açıklamada; bu sabah itibariyle Doğan Holding Baş Hukuk Müşaviri Erem Turgut YÜCEL ile eski İcra Kurulu Başkanı Yahya Üzdiyen’in ev ve ofislerinde  daha önce Ankara Temsilcisi Barbaros MURATOĞLU’nun tutuklanmasına neden olan soruşturma kapsamında aramaların yapıldığı ve gözaltına alındıkları belirtilmiş.

Sözkonusu şahısların şahsi çalışma ofislerinde aramanın yapıldığı vurgulanarak Şirket ve bağlı ortaklıklarının faaliyetlerini etkileyecek bir durumun olmadığı belirtilmiş.

Ancak, bu açıklama Doğan grubu şirketlerinin Borsa’da değer kaybı yaşamasını durdurmadı. Seansın başlangıcındaki eksilerini telafi etmelerine rağmen,halihazırda Doğan Holding yüzde 5, Milliyet Pazarlama ( MIPAZ ) yüzde 6’dan fazla, Doğan Burda yüzde 5,5 değer kaybı yaşamaya devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top