BORSA

Doğan Holding’den soruşturma açıklaması

Doğan Holding, FETÖ operasyonu kapsamında geçtiğimiz hafta gözaltına alınan Baş Hukuk Müşaviri Erem Turgut YÜCEL ile eski CEO’su Yahya ÜZDİYEN’in serbest bırakıldığını KAP’a bildirdi.

Doğan Holding, geçtiğimiz hafta Baş Hukuk Müşaviri Erem Turgut YÜCEL ile eski CEO’su Yahya ÜZDİYEN’in FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alınmasıyla ilgili olarak açıklama yayınlamıştı. Holding’den gelen son açıklama ise  sözkonusu operasyon kapsamında gözaltına alınan Erem Turgut YÜCEL ile Yahya ÜZDİYEN’in mahkeme tarafından serbest bırakılmalarına ilişkin oldu.

Doğan Holding, açıklamasında; iki kişinin de bugün itibariyle Savcılık’taki sorgularının ardından çıkarıldıkları Mahkeme’ce serbest bırakıldıkları bilgisi verildi.

Holdgin’in gönderdiği KAP açıklaması şu şekilde:

“Yöneticimiz Yahya Üzdiyen’in, daha önce Ankara Temsilcimiz Barbaros Muratoğlu’nun tutuklanmasına neden olan soruşturma kapsamında gözaltına alındığını 5 Ocak 2017 tarihinde Özel Durum Açıklaması yapmak suretiyle kamuya açıklamıştık.
Erem Turgut Yücel ve Yahya Üzdiyen bugün (13.01.2017) Savcılık’taki sorgularının ardından Mahkeme tarafından serbest bırakılmışlardır.”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top