BORSA

Bugün temettü veren şirket hangisi?

07 Kasım Pazartesi günü Borsa İstanbul’da hisseleri işlem gören halka açık şirketlerden BİM A.Ş. yüzde 50 brüt temettü verdi.

Borsa İstanbul’da hisseleri  işlem görmekte olan halka açık şirketlerden BİM A.Ş. ( BIMAS )  bugün ( 07 Kasım 2016 ) yüzde 502 brüt olmak üzere temettü verdi.

Bim’in brüt temettü oranı yüzde 50 olduğundan Şirket;  1 TL nominal değerli hisse başına 0,50 TL brüt ( 0,425 TL net ) temettü ( kârpayı ) vermiş oluyor.  Borsa İstanbul tarafından BIMAS hisselerinin bugün seans açılışında dikkate alınacak olan teorik fiyatı ise 47 TL olarak bildirildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top