GÜNDEM

Boydak Holding TMSF’ye Devredildi

Fetö operasyonları sonucunda el konulan Boydak Holding, tasarruf mevduatı sigorta fonuna devredildi.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından başlatılan ve Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yönetilen soruşturma sonrasında malların el konula Boydak Holding, TMSF’ye devredildi.

Kısa süre önce holding yöneticilerinden Memduh Boydak, Fetö’ye finansal destek sağladığı gerekçesiyle tutuklanmıştı. Ayrıca, holdingin eski yönetim kurul başkanı Hacı Boydak ve holding yöneticilerinden Şükrü, İlyas ve Bekir Boydak, Boydak Eğitim Vakfına yönelik operasyon sonucu tutuklanmış, gözaltına alınan yönetim kurulu başkanı Mustafa Boydak yurt dışına çıkış yasağı şartıyla serbest kalmıştı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top