BİM Aktüel Vestel Venüs Cep Telefonu Kampanyası Detayları

BİM Aktüel 13 Temmuz 2018 kampanyası tüketicilere duyuruldu. Her zaman indirim konusunda tüketicilere en iyi Sunal ünlü marketler zincirinde Bu hafta da yine dikkat çeken ürünlerde indirim sizleri bekliyor olacak. BİM Market'in bu haftaki indirimleri arasında en çok dikkat çeken ürün ise Vestel Venüs marka cep telefonu oldu. Daha önce de birçok teknolojik ürünün de uygun fiyatlarla satış yapan ünlü Marketler Zinciri Bu ürünlerde çok dikkat çekeceği benziyor.

BİM Aktüel Vestel Venüs Cep Telefonu Kampanyası Detayları
BİM Aktüel Vestel Venüs Cep Telefonu Kampanyası Detayları melek eren

BİM Aktüel 13 Temmuz 2018 kampanyası tüketicilere duyuruldu.  Her zaman indirim konusunda tüketicilere en iyi Sunal ünlü marketler zincirinde Bu hafta da yine dikkat çeken ürünlerde indirim sizleri bekliyor olacak. BİM Market'in bu haftaki indirimleri arasında en çok dikkat çeken ürün ise Vestel Venüs marka cep telefonu oldu. Daha önce de birçok teknolojik ürünün de uygun fiyatlarla satış yapan ünlü Marketler Zinciri Bu ürünlerde çok dikkat çekeceği benziyor.

BİM market 13 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğunu mayınladı. Yaptığı her aktüel ürünler kataloğu ile fark yaratan ünlü marketler zincirinde Bu hafta da teknoloji bölümünde oldukça cazip bir ürün sizleri bekliyor olacak. BİM aktüel ürünler kataloğu ile satışa girecek olan Vestel Venüs marka cep telefonu fiyatı ve özellikleri ile göz dolduruyor. Piyasa değerinin çok altında bir marketlerde satılacak olan bu ürün tüketicilerin günlük hayatındaki ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip. BİM market Bu ürünü çok uygun fiyata siz değerli tüketicilere ulaştırırken Katalogda Elbette Sadece bu ürün yer almıyor. BİM Market'in yeni aktüel ürünler kataloğu ile satın alabileceğiniz ürünlerden haberdar olmak için siz de düzenli olarak sitemizi takip edebilirsiniz. İsterseniz BİM aktüel ürünler kataloğu ile Bu hafta gelecek olan indirimli ürünler eve Vestel Venüs cep telefonun özelliklerine göz atalım.

BİM AKTÜEL VESTEL VENÜS CEP TELEFONU İNCELEMESİ
13 Temmuz 2018 BİM aktüel ürünler kataloğu
ile bu hafta indirime girecek olan Vestel Venus 5000 model cep telefonu sadece 499 TL Fiyat etiketiyle sizlere ulaşacak.  Vestel Venüs cep telefonu nu şu anki piyasa değeri ise 699 TL ile 799 TL arasında değişiyor. BİM market Bu cep telefonunu neredeyse yarı fiyatına alma imkânını sizlere sağlıyor. Merakla beklenen cep telefonun özelliklerine bakacak olursak;
8MP ana kamera
5,0 inç HD ekran
5MP ön kamera
Android 6,0,1 Marshmallow işletim sistemi
2230 mAh batarya

Bu hafta BİM Aktüel 13 Temmuz 2018 kataloğu içerisinde sizlere ulaşacak Bu ürünün stoklarla sınırlı olduğunu unutmamanız da yarar var. Siz de 13 Temmuz Cuma günü BİM marketleri uğrayarak yeni aktüel ürünler kataloğu ile gelecek olan cep telefonu satın alabilirsiniz.

BİM Aktüel 13 Temmuz 2018 kataloğu 13 Temmuz 2018 BİM aktüel ürünler kataloğu BİM market BİM market 13 Temmuz 2018 BİM Aktüel 13 Temmuz 2018 13 Temmuz bim kataloğu bim aktüel bim 13 temmuz 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?