SEKTÖREL HABERLER

Bank Pozitif’ten en “baba” kredi…

Dijital bankacılığın adresi BankPozitif tek tıkla babaların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor!

 

 

En baba kredi BankPozitif’ten

Babalar Günü öncesinde BankPozitif çocukluğumuzun ilk kahramanı babalarımızı unutmadı. Banka, hayallerini gerçekleştirmek isteyen babaları desteklemek amacıyla; masrafsız, komisyonsuz, sigorta ücretsiz anında “İhtiyaç Kredisi” veriyor. Şubelerini dijital kanallara taşıyarak yeni nesil bankacılık anlayışıyla hizmet veren BankPozitif, zamandan kazandırarak internet üzerinden 1 dakikada kredi imkânı sunuyor.

Her çocuğun ilk kahramanı ve yaşam boyu koruyucusu olan babaların hayali BankPozitif’le gerçeğe dönüşüyor.Dijital bankacılığın adresi BankPozitif, masraf, komisyon, sigorta ücreti almadan sunduğu ihtiyaç kredisi ile babaların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Vakit kaybetmeden anında 50 bin TL’ye kadar kredi

Kredi için BankPozitif‘i tercih edenler babalar, bankanın müşterisi olsunlar veya olmasınlar başvurdukları andakesin sonucunu öğreniyor. Masrafı olmayan, dosya ve sigorta ücreti alınmayan kampanyalarla tüketiciler, ihtiyaçları olan miktarda krediyi çok uygun faiz oranlarıyla kullanabiliyor.

Sektörde farkını her segmentteki müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap veren hizmetleriyle ortaya koyan BankPozitif, her geçen gün yeni nesil bankacılık alanında yaptığı yatırımlarla ilklere imza atmaya devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top