BORSA

Bank Asya’nın satış ihalesi sürecinde uzatma

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ( TMSF ); Cumartesi günü Bank Asya’nın satış ihale süreci ile ilgili Ön Yeterlilik Belgeleri teslim süresini 17 Haziran’a kadar uzattığını bildirdi.

TMSF tarafından 11 Haziran Cumartesi günü Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklamada; isteklilerden birinin evrak hazırlama sürecinin devam ettiği için ek süre talebinde bulunduğunu ve Satış Komisyonu’nun da bu talep üzerine BankAsya Satış İhalesi Ön Yeterlilik Belgeleri teslim sürecini 17 Haziran Cuma saat 17:00′ a kadar uzattığını belirtti

TMSF KAP Açıklaması:

“24.05.2016 tarihli Resmi Gazete’de ilanı yayımlanan Asya Katılım Bankası A.Ş. Hisse Satış İhalesine ilişkin Ön Yeterlilik Belgeleri teslim süresi, isteklilerin birinden evrak hazırlama süreci devam ettiği gerekçesiyle gelen ek süre talebi üzerine, Satış Komisyonu kararıyla 17.06.2016 Cuma günü saat 17.00’a kadar uzatılmıştır.”

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top