BORSA

Bağfaş yeni sipariş aldı

Bağfaş, Helm ve Teotrade firmasından İtalya ve Yunanistan’a ihraç için 3 milyon dolarlık gübre siparişi aldığını KAP’a bildirdi.

Bağfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş., Helm  ve Teotrade isimli firmalardan İtalya ve Yunanistan’a ihraç edilmek üzere 8.000 ton DAP ve 3.000 ton AS gübre siparişi almış.

Sözkonusu siparişlerin toplam tutarı 3 milyon dolar olup, Ocak ve Şubat aylarında sevkiyatlar tamamlandığından ödemesi alınacakmış.

Şirketin KAP açıklamasında şu bilgiler yeralmış:

“İtalya ve Yunanistan’a ihraç edilmek üzere Helm ve Teotrade firmalarından sırasıyla 8.000 ton DAP ve 3.000 ton AS gübre siparişi alınmıştır. Siparişlerin toplam tutarı 3,0 milyon USD olup, sevkiyatların Ocak-Şubat aylarında tamamlanması planlanmaktadır. Ödemeler mal mukabilidir. “

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top