BORSA

Aselsan’dan yeni sözleşme

Aselsan; Savunma Sanayii Müsteşarlığı ile 97 milyon TL ve 33,2 milyon USD toplam bedelli Elektronik Harp Sistemleri’ne dair yeni sözleşme imzalamış.

Aselsan tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) yapılan açıklamada: Elektronik Harp Sistemleri ile ilgili olarak Savunma Sanayii Müsteşarlığı ile 97 milyon TL ve 33,2 milyon USD toplam bedelli yeni sözleşme imzalandığı belirtildi. Sözkonusu sözleşme kapsamındaki teslimatların 2020 ila 2023 yılları arasında gerçekleştirileceği bilgisi verildi.

Aselsan’ın KAP Açıklaması:

“ASELSAN ile Savunma Sanayii Müsteşarlığı arasında, toplam bedeli 97.046.800,- TL ve 33.296.132,- ABD Doları tutarında olan Elektronik Harp Sistemleri konusunda bir sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme kapsamındaki teslimatlar 2020-2023 yılları arasında gerçekleştirilecektir.”

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top