BORSA

Aselsan’dan yeni sözleşme

ASELSAN; yurtdışından bir müşterisiyle yaklaşık 25 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı.

ASELSAN , Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP );  bir yurt dışı müşterisiyle arasında  hava platformlarına ASELPOD Elektro Optik Hedefleme Sistemi’nin entegre edilmesine yönelik e 24.964.000,- ABD Doları tutarında bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Sözkonusu sözleşmenin Şirketin cirosunu olumlu etkileyeceği KAP açıklamasında ifade edildi.

Şirketin KAP açıklaması şu şekilde

“ASELSAN ile bir yurt dışı müşteri arasında hava platformlarına ASELPOD Elektro Optik Hedefleme Sistemi entegre edilmesine yönelik olarak 10.06.2016 tarihinde 24.964.000,- ABD Doları tutarında bir sözleşme imzalanmıştır. “

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top