BORSA

Aselsan’a Savunma Sanayii’nden dev sipariş

Yurtdışı sipariş aldığı açıklamasının ardından Aselsan, aynı gün içinde Savunma Sanayii’den dev sipariş aldığı bilgisini de KAP’a gönderdi.

Dün yurtdışından yeni bir sipariş aldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) bildiren Aselsan, günün ilerleyen saatlerinde bu sefer yurtiçinden, Savunma Sanayii Müsteşarlığı’ndan 2 ayrı sipariş aldığına ilişkin açıklama gönderdi.

Sözkonusu açıklamaya göre, Aselsan Radar Sistemleri tedariğine değin Savunma Sanayii Müsteşarlığı’ndan toplam bedeli 285.251.924 TL ve  210.523.548 USD olan iki ayrı sipariş aldığını ve siparişle ilgili teslimatların 2017 ila 2023 yılları arasında yapılacağını belirtmiş.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top