BORSA

Aselsan 27,8 milyon dolarlık sözleşme imzaladı

Aselsan tarafından KAP’a gönderilen açıklamaya göre; Şirket ile Savunma Sanayii Müsteşarlığı arasında ”TSK Çok Bantlı Sayısal Müşterek Telsiz Tedariki” ne ilişkin olarak yaklaşık olarak 27,9 milyon dolarlık ek sözleşme imzalanmış.

Aselsan; Savunma Sanayii Müsteşarlığı ile 01.11.2016’da toplam bedeli 27.882.262 USD olan Ek sözleşme imzaladığını KAP’a bildirdi. Sözkonusu sözleşme kapsamındaki teslimatlar 2018 ila 2020 yılları arasında yapılacakmış.

Ayrıca Aselsan, bugün yayınladığı ikinci bir açıklamayla;  Kazakistan Ordusu’nun ihtiyacı olan SARP Uzaktan Komutalı Silah Sistemi tedariği için de 3.570.000 USD’lik  sözleşme imzalamış. Bu sözleşme için teslimatlar da önümüzdeki yıl içinde tamamlanacakmış.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top