BORSA

Aksel Yatırım Yakın İzleme Pazarı’nda

Aksel Yatırım Holding’in halihazırda herhangi bir aktif faaliyetinin olmaması nedeniyle Şirket, Borsa İstanbul tarafından 23 Kasım’da Yakın İzleme Pazarı’na alınarak orada işlem görecek.

Aksel Yatırım Holding tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) yapılan açıklamaya göre; Şirketin daha 19 Ağustos 2016’daki KAP açıklamasıyla bildirdiği AAG Gayrimenkul Turizm Yatırım A.Ş. ile yürütmüş olduğu yatırım projesinden vazgeçmesi ve  07 Kasım 2016’da yine KAP yoluyla bildirdiği Akademi Petrol’e iştirak sürecini iptal etmesiyle birlikte son 1 yıl içindeki tüm faaliyet girişimlerinin sonuçsuz kaldığı ve Şirketin halihazırda aktif bir faaliyetinin olmadığı gözönüne alınarak Borsa İstanbul tarafından, Kotasyon yönergesi 35. madde gereğince 23 Kasım tarihinden itibaren Yakın İzleme Pazarı’na alınması kararlaştırılmış.

Borsa İstanbul’un bu kararıyla birlikte Şirketin işlem sırası bugün ve yarın ( 21-22 Kasım ) tarihlerinde kapalı kalacak, 23 Kasım tarihinde ise Yakın İzleme Pazarı’nda açılacakmış.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top