BORSA

31 Ocak Günün önemli şirket haberleri

31 Ocak Günün önemli şirket haberleri arasında 30 Ocak seans kapanışından sonra halka açık şirketlerin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptıkları açıklamalar yer almaktadır.

BJKAS: Beşiktaş , Demba Ba ‘nın geçici olarak transferi konusunda kulübü ve kendisiyle görüşüyormuş.

DOAS: Doğuş Oto, Esenyurt’taki 37,3 dönümlük alanda kurulu showroom’larının olduğu taşınmazı, değerleme raporunda tespit edilen bedelle uyumlu olarak 186,5 milyon TL’ye Doğuş Holding’den satın almış.

GARAN: Garanti Bankası, yurtdışından 5 yıl vadeli 2 dilimden oluşmak üzere 152,5 milyon Euro’luk seküritizasyon kredisi almış.

GEDIK: Gedik Yatırım “Gtrader” markasının kullanılması için Sermaye Piyasası Kurulu’ndan onay almış.

 

MEGAP: Mega Polietilen, borçlusu Çakıl Denizcilik’in “Bereket” isimli gemilerinin battığı anlaşıldığından, kendi alacaklarını garanti altına almak için Çakıl Denizcilik’in senetlerinin geri verildiğini, bunların yerine Selahattin Levent KARAÇELİK’in borçlu Çakıl Denizcilik’in cirolamış olduğu 4,3 milyon TL’lik senetlerin alındığını belirtmiş.

METRO: Metro Ticari ve Mali Yatırımlar, sermayesinde yüzde 70,77 pay ile hakim ortak olduğu MEPET Metro Petrol hisselerinde bugün ( 31 Ocak ) tarihinde satış yapabileceğini bildirmiş.

TSPOR: Trapzonspor, profesyonel futbolcusu  Serge Ognadon Akakpo ile arasında olan ve bitiş tarihi 31 Mayıs 2017 olan sözleşmeyi karşılıklı olarak feshetmiş.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top