BORSA

26 Ocak Günün önemli şirket haberleri

26 Ocak Günün önemli şirket haberleri arasında 25 Ocak seans kapanışından sonra halka açık şirketlerin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) yaptıkları açıklamaları bulacaksınız.

AKSEL: Aksel Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erden LEBLEBİCİ 25 Ocak tarihi itibarıyla istifa etmiş.

BDOGA: Beykoz Doğa Öğretim Kurumları, TRSBDOYA1616 ISIN Kodlu tahvilini, yatırımcılarla görüşerek yapılandırmış. Gerekli teminatları vermiş ve Oyak Yatırım ile birlikte bireysel yatırımcıların imzaları tamamlanma aşamasına gelmiş. Kurumsal yatırımcılarla da teminatlandırma ve protokolde son aşama gelinmiş. 25 Ocak tarihinden itibaren faiz oranı ise ana para üzerinden yıllık yüzde 15 olarak uygulanacakmış.

BTCIM: Batı Çimento bağlı ortaklığı Batıbeton San. A.Ş.’nin hazır beton tesisleri yatırımının finansmanında İŞ Bankası’ndan 12,3 milyon TL’lik 2 yılı geri ödemesiz 8 yıllık kredi alınmış. Batı Çimento kefil olmuş.

DENCM: Denizci Cam ile Çimse-İş Sendikası 17. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerine başlamış.

DOGUB: Doğusan Boru Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir POLAT, görevinden çekilmek istediğinden, Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nca yerine Ömer Faruk ÖZKAN, seçimli Genel Kurul yapılana kadar atanmış.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top