BORSA

25 Kasım Günün önemli şirket haberleri

25 Kasım Günün önemli şirket haberleri arasında 24 Kasım seans kapanışından itibaren halka açık şirketlerin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) göndermiş oldukları açıklamaları bulacaksınız.

CLKHO: CLK Holding; hem Holding hem de grup şirketlerinin eski yöneticileri Osman Şişmanoğlu ve Ayhan Öztürk hakkında; güveni kötüye kullanmak, halka açık şirketlerinin malvarlığını azaltmak, emniyeti suistimal ve zimmet v.s. suçlardan ötürü Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunmuş.

GARAN: Garanti Bankası, uluslararası piyasalardan sendikasyon kredisi temin etmek üzere 17 bankaya yetki vermiş. Sözkonusu sendikasyon kredisinin vadesi 367 gün olacakmış.

KOZAL: Koza Altın Yönetim Kurulu’na Fatih Salihpaşaoğlu atanmış.

METRO: Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding paylarında  25 Kasım – 23 Aralık 2016 tarihleri arasında; Şirket tarafından pay satışı yapılacakmış. Bu açıklama minvalinde 25 Kasım ( bugün ) 0,98-1,00 TL fiyatlardan 2 milyon adet satış gerçekleştirmişler ve Şirket’teki payları yüzde 2,59’a düşmüş.

TRKCM: Trakya Cam  Yönetim Kurulu Üyeliği’nden istifa eden Beyza GENÇ yerine şirket ortağı olmayan Anıl KARACA’nın atanmasına karar verilmiş.

TTKOM: TTNET Kurumsal İş Birimi CEO’su Mehmet Ali Akarca 31 Aralık 2016 tarihi itibariyle görevinden ayrılacakmış. Sözkonusu görevin sorumluluklarını Genel Müdü Boulos H.B. Doany  üstlenecekmiş.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top