BORSA

24 Ocak Günün önemli şirket haberleri

24 Ocak Günün önemli şirket haberleri arasında 23 Ocak seans kapanışından sonra halka açık şirketlerin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) yaptıkları açıklamalar yeralmaktadır.

DMSAS: Demisaş Döküm Emaye  Satınalma ve Finans Direktörü Yahya Murat ÖZBAYRAMOĞLU 20 Ocak 2017 itibariyle görevinden ayrılmış.

EGLYO: Egeli& Co Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş. ; Şekerbank T.A.Ş ve Şeker Finansal Kiralama A.Ş.’nin ihtiyati haciz kararı taleplerine karşın Şirket’in davada alacaklı-borçlu olmadığını ve bu davanın bir alacak davası olmadığı yönünde dilekçe vererek sözkonusu ihtiyati haciz kararı talebinin reddini istediğini belirtmiş. Sözkonusu talebi, 17. Asliye Hukuk Mahkemesi de, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 9. Hukuk Dairesinin ihtiyati haczin kaldırılmasına ilişkin kararının kesin olduğunu belirterek reddetmiş.

GARAN, THYAO: Garanti Bankası , THY ile yapmış olduğu Özel Yolcu Programı ( THY Frequent Flyer )üyelerine yönelik olan ve  01 Nisan 2017’de sona erecek olan Miles&Smiles Kredi Kartı anlaşmasının 01 Nisan 2017 – 31 Mart 2018.2de de devamı konusunda işbirliği sözleşmesi imzalamış.

HALKB: T. Halk Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmetl Ali GÖKÇE, 23 Ocak ( dün ) itibariyle görevinden istifa etmiş.

SAYAS: Say Reklamcılık,  2016 yılı Şubat ayında almış olduğu Faslı Afriquia Gasqi isimli akaryakıt dağıtım şirketinin 100 akaryakıt dağıtım istasyonuna muhtelif ürün tedariki ile ilgili 2,6 milyon Euro’luk ihale sonrasın, aynı şirkete 754.502 Euro’luk başka bir iş yaptığını belirterek, 12 Ocak 2017’de Afriquia Gasqi’nin yeniden kimliklendirme ( re-branding ) projesi kapsamında bir ihalesine teklif verildiğini ve yaklaşık 6 milyon Euro’luk ihalenin kazanıldığını bildirmiş. Sözkonusu ihalenin açıklamasının ise, Şirket çıkarları açısından ertelendiğini de ifade etmiş.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top