23 Aralık Günün önemli şirket haberleri

23 Aralık Günün önemli şirket haberleri arasında, 22 Aralık seans kapanışından sonra halka açık şirketlerin Kamıuyu Aydınlatma Platformu'na yaptıkları açıklamalar yeralmaktadır.

23 Aralık Günün önemli şirket haberleri
23 Aralık Günün önemli şirket haberleri admin
AKFGY: Akfen GYO'nun  %100 bağlı ortaklığı Akfen Gayrimenkul Ticareti ve İnşaat A.Ş. 'ın sahibi olduğu KKTC Gazimağusa'daki orman niteliğindeki taşınmaz yaklaşık olarak 11 milyon TL bedel üzerinden Akfen İnşaat'a devredilmiş. ANELE: Anel Elektrik, Yeni Doha  Yeni Doha Uluslararası Havalimanı Terminal Binası Elektrik İşleri Projesinin Kesin Kabulü Sertifikası'nın 22 Aralık'ta Şirkete teslim edildiğini bildirmiş. DESA: Desa, Tepe Nautilus AVM'de Samsonite Şubesi ünvanıyla yeni mağaza açmış. DOHOL: Doğan Holding, 50 bin TL sermayeli Marlin Oto Kiralama, İlke Turistik Yatırımlar ve Marlin Otelcilik'e yüzde 100 kurucu ortak olmuş. Ayrıca 1 milyon TL sermayeli Neta Yönetim Danışmanlık'a da yüzde 100 oranında kurucu ortak olmuş. ISGSY: İŞ Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş., iştiraki olan Numnum Yiyecek'in bedelli sermaye arttırımına 10 milyon TL ile katılmış. NTHOL: Net Holding, pay geri alımıyla ilgili olarak Ülkenin içinde bulunduğu olağanüstü durumların devam etmesinden dolayı pay geri alımlarını 36 milyon adet ve 110 milyon TL'ye kadar olmak üzere sürdüreceklerini açıklamış. RYGYO: Reysaş GYO; yeni depo yatırımları için Çarşamba- Samsun'daki yaklaşık 12 bin m2lik deposunu 13,2 milyon TL bedelle İş Finansal Kiralama'ya satmış ve geri kiralamış. Depoyu 1-5 yıl içinde tekrar portföye dahil edecekmiş. VESTL: Vestel Elektronik'in  %100 bağlı ortaklığı olan Vestel Ticaret ile  Toshiba Visual Solutions Corporation arasında imzalanan marka lisans anlaşması yürürlüğe girmiş. Vestel ayrıca, yüzde 100 bağlı ortaklığı Vestel CIS'e ait fabrika ve üretim ekipmanlarının kullanımı ve değerlendirilmesi konusunda çalışmalarının sürdüğünü açıklamış.
BIST Şirket Haberleri Borsa şirket haberleri Günün önemli şirket haberleri KAP Haberleri KAP Şirket Haberleri ÖneÇıkanlar Şirket Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?