BORSA

2 şirket temettü dağıtacak

20 Haziran Pazartesi ( bugün ) halka açık şirketlerden Borsa İstanbul’da hisseleri işlem görmekte olan 2 şirket temettü dağıtacak. Bu şirketler, Lokman Hekim Sağlık Hizmetleri ile Park Elektrik Madencilik.

Hisseleri Borsa İstanbul’a kote olan ve işlem görmekte olan Lokman Hekim ile Park Elektrik, bugün temettü dağıtacak. 2 şirketin dağıtacağı temettü ile ilgili detaylı bilgi aşağıdadır.

Lokman Hekim ( LKMNH ) 1 TL nominal değerli hisse için 0,12 TL ( yüzde 12 ) ve ;

Park Elektrik ( PRKME ) 1 TL nominal değerli hisse için 0,37 TL ( yüzde 37 ) olmak üzere  brüt temettü dağıtacaklar. Park Elektrik’in temettü verimi yüzde 14,84 ‘e geliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top