BORSA

15 Kasım Günün önemli şirket haberleri

15 Kasım Günün önemli şirket haberleri arasında; 14 Kasım Pazartesi günü seans kapanışından sonra halka açık şirketlerin KAP’a yapmış oldukları açıklamalar bulunmaktadır.

ARCLK:  Arçelik A.Ş.’nin 12 Ekim’de Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda duyurmuş olduğu, kısmi bölünme ile Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin kurulması kararına ilişkin duyuruya SPK 14 Kasım tarihinde yazılı onay vermiş.

ETILR: Etiler Gıda ile İstanbul Tourism LLC ABD ‘de işletmek üzere Master Franchise sözleşmesi imzalamışlar. Ayrıca; Etiler Gıda 07 Ekim’de bildirmiş olduğu Bosna Hersek Master Franchise sözleşmesi ile Tokyo’da hizmet vermek için yapılan Franchise sözleşmesini karşı tarafların mali yükümlülüklerini yerine getirmemeleri üzerine feshetmiş.

TCELL: Turkcell, Yönetim Kurulu’nun 27 Temmuz’da almış olduğu Eurobond geri alım kararı doğrultusunda; 14 Kasım Pazartesi günü 2 milyon nominallik Turkcell Eurobond’larını toplamda 1.928.902,78 dolar bedelle geri almış.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top