13 Ekim Günün önemli şirket haberleri

13 Ekim Günün önemli şirket haberlerinde, Borsa İstanbul'a kote halka açık şirketlerin 12 Ekim seans kapanışından itibaren KAP'a gönderdikleri açıklamaları bulacaksınız.

13 Ekim Günün önemli şirket haberleri
13 Ekim Günün önemli şirket haberleri admin
ARCLK: Arçelik Yönetim Kurulu'nun 11 Ekim tarihinde almış olduğu ve Şirket'in daha verimli ve etkin şekilde çalışabilmesi amacıyla Ar-Ge faaliyetleri dışında kalan yurtiçi faaliyetlerinin ( bayi yönetimi, reklam ve sponsorluk faaliyetleri, envanter ve stok yönetimi, lojistik yönetimi, garanti hizmetleri yönetimi ile montaj ve servis hizmetleri ) işletme bütünlüğü bozulmayacak şekilde kül halinde kısmi bölünme yolu ile Arçelik'in yüzde 100 bağlı ortaklığı  olacak ve yeni kurulacak olan Arçelik Pazarlama A.Ş.'ye devri konusunda duyuru metninin onayı için SPK'ya başvurulmuş.   BMEKS: Bimeks ile Vodafone arasında satış ve pazarlama konusunda işbirliği anlaşması imzalanmış. Sözkonusu anlaşmayla birlikte; Bimeks mağazalarında Vodafone ürünlerinin satış ve pazarlaması, abonelik işlemleri, Sanal CepLira yüklemesi, CepLira Yükleme Kart satışı ve mobil telefon/tablet satışı yapılacakmış. DOHOL:  Doğan Holding; Motosiklet pazarlama şirketi Trend Motosiklet'in yüzde 75 hissesini kuruluş itibariyle almış. Şirketin sermayesi 50 bin TL. MAKTK:  Makina Takım hakkında basında yeni tesis yatırımı konusunda çıkan haberlere istinaden Şirket, gönderdiği KAP açıklamasında; sözkonusu yatırımın 2016 yılında yeni üretim yerlerinde yaptıkları 1,2  milyon Euro'luk ve yapacakları 500 bin Euro'luk toplamda 1,7 milyon Euro'luk makina ve tezgah yatırımları olduğunu söylemiş. TCELL:  Turkcell, medyada yeralan ve  Süper Lig naklen yayın ihalesi ile ilgilendiklerine dair çıkan haber konusunda, ihale şartnamesi ilan edilince, koşulların uygun olması halinde ihaleye katılmayı değerlendireceklerini belirtmiş.  
BIST Şirket Haberleri Borsa şirket haberleri Günün önemli şirket haberleri KAP Haberleri KAP Şirket Haberleri ÖneÇıkanlar Şirket Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?