BORSA

11 Ocak Günün önemli şirket haberleri

11 Ocak günün önemli şirket haberleri arasında 10 Ocak seans kapanışından sonra halka açık şirketlerin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP ) yapmış oldukları açıklamalar yer almaktadır.

EDIP: Edip Gayrimenkul Genel Müdürü M. Vahit İPEKÇİ, görevinden ayrılmış.

EGEEN: EgeEndüstri, Pınarbaşı Merkez üretim tesislerindeki modernizasyonun devam ettiğini, Serbest Bölge Şube yatırımlarının  8 milyon Euro’ya çıkacağının beklendiğini, makine parkı teknoloji yenilenmesi yatırımlarının toplamda 1.750.000 Euro’ya mal olacağını ve 300 bin Euro’luk kısmının devreye alınıp 1 milyon Euro’luk kısmının sipariş edildiğini bildirmiş.

GSRAY: Galatasaray Spor Kulübü, PAOK FC’de oynayan futbolcu Garry Mendes Rodrigues’in transferi konusunda anlaştığını açıklamış.

Sözkonusu anlaşmaya göre, futbolcunun kulübü PAOK FC’ye 3,5 milyon Euro bonservis bedeli ile oyuncunun bir sonraki transfer bedelinin yüzde 20’si ödenecek

Galatasaray, Rodrigues’e de 2016-2017  sezonunda 675 bin Euro, 2017 -2021 yılları arasındaki her sezon içib 1.350.000 Euro sabit transfer ücreti ödeyecekmiş. Kulüp bunun dışında futbolcuya bu dönem için futbolcunun fiilen oynadığı TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarındaki her puanı için 4 bin Euro prim ödeyecek. Eğer Rodrigues ilk 11’de oynarsa bu rakamın yüzde 100’ünü, sonradan oyuna girerse yüzde 50’si, ilk 18 kişi içinde olup oyuna girmezse de yüzde 25’ini alacak.

ISDMR: İskenderun Demir Çelik ( İsdemir ) Genel Müdürlüğü’ne 16 Ocak’tan itibaren Toker ÖZCAN atanmış.

TSPOR: Trabzonspor, profesyonel futbolcu Carl Medjani ile görüşmelere başlamış.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Hafta

Haberra.com Haber portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır.

Doğru ve özgün haber ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Yasal Uyarı

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Bize Ulaşın

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2015 Haberra. Ekonomi Haberleri

To Top